top of page

PRODEJ KOSMETIKY

U mě v salónu si mohou klienti vybrat a zakoupit přípravky s rozsáhlé nabídky značky MALU WILZ.

Vaše pleť potřebuje pravidelnou péči i mezi návštěvami  salónu a já Vám pomohu vybrat doplňkové přípravky pro každodenní péči.

pece_kategorie-300x220.JPG
Pěstící kosmetika
Malu WILZ Beauté pěstící kosmetika - každá pleť potřebuje péči!

Kůže, která je největším orgánem lidského těla, tvoří jakýsi ochranný štít, silnou bariéru před škodlivými vlivy životního prostředí. Svěží, mladistvý vzhled je důležitý pro naši psychickou pohodu. Stárnutí a tedy i stárnutí pleti je přirozený proces, při kterém se postupně snižuje schopnost produkovat "ochranné tuky" a tím i schopnost udržovat hydrataci. Jsme vystaveni znečištěnému životnímu prostředí, prachovým částicím ve vzduchu, klimatizačním systémům atd. Důsledkem tohoto všeho mohou být alergické reakce a podrážděná pleť. Mnoho lidí je přesvědčeno, že mají velmi citlivou pleť, ale skutečností často bývá, že jejich pleť  je normální, pouze reaguje na nevhodně vybrané produkty pěstící kosmetiky. Cílem MALU WILZ Beauté je nabídnout řešení pro každého, navrátit pleti její přirozenou schopnost regenerace, aktivovat ochranné funkce a zpomalit proces stárnutí.

přítomný překvapení

Nabízím možnost objednávky dekorativní a pěstící kosmetiky značky MALU WILZ z pohodlí Vašeho domova

Stačí vybrat k aktuálních katalogů, které si můžete stáhnout pomocí odkazů níže.

Objednávku nebo Váš požadavek mi můžete zaslat formou SMS nebo emailu.

jakmile bude pro vás vše připraveno, budu Vás informovat a vybrané zboží si vyzvednete osobně v salónu (dle dohody), případně Vám jej ráda zašlu nebo osobně přivezu

bottom of page