top of page

O MĚ

Jsem si jistá, že svou práci dělám pečlivě a s radostí. Dávám si záležet, aby ošetření bylo maximálně profesionální, ale přitom s osobním a přátelským přístupem. Dle typu pleti Vám vždy poradím také s výběrem běžné kosmetiky pro domácí péči. Přípravky značky MALU WILZ jsem si zvolila po pečlivém výběru, protože výsledky jsou patrné už po prvním ošetření a díky tomu jsou spokojeni jak moji zákazníci tak já osobně.  Přijďte si to ověřit na vlastní kůži :-)

Kosmetička Jitka Novotná
malu wilz, kosmetika
Jitka Novotná, kosmetika Pardubice

Kromě kosmetiky nabízím také líčení s poradenstvím, jak denní po ošetření, tak společenské a svatební.

Kurz vizážistiky jsem absolvovala pod vedením přední české vizážistky Lindy Valsami, kterou jistě znáte z TV pořadu Vypadáš skvěle.

Další službou, kterou Vám mohu nabídnut, je profesionální epilace pomocí unikátního australského epilačního systému Lycon.

Odstraňování chloupků je díky epilačnímu systému LYCON zcela exkluzivním zákrokem pro Vás, moje zákazníky.

V roce 2018 jsem získala exkluzivitu na ošetření DETOX INTENSE. Jedná se řadu přípravků pro luxusní péči o pleť vyvinutých na základě několikaletého výzkumu prof. Dr. Ockenfelse.

Pravidelně se účastním odborných školení, kurzů a výstav, snažím se neustále zdokonalovat a vzdělávat, spolupracuji se špičkovými profesionály.

Moje práce mě baví a naplňuje a věřím, že to při chvílích relaxu v mém salónu poznáte na vlastní kůži :-)

bottom of page