top of page

VITAMIN C ACTIVE+ Treatment

vitamin-C-active.jpg
Vypínací anti-aging ošetření s vitamínem C

Vypínací anti-aging ošetření s vitamínem C

Hned po kyselině hyaluronové je kolagen druhou nejvýznamnější a nejznámější strukturální složkou v naší kůži. V průběhu let dochází ke snížení schopnosti přirozené regenerace kůže. Zatímco mladá kůže udržuje rovnováhu mezi rozpadem „starého“ kolagenu a tvorbou nového ve fibroblastech, u zralé kůže dochází ke snížení této syntézy     a tím i ke snížení celkového množství kolagenu.

Tyto změny v metabolismu jsou viditelné i navenek. Kůže ztrácí elasticitu a jemnost, přibývají rýhy a vrásky. Efektivní anti-aging koncept dokáže stimulovat syntézu kolagenu.

Z tohoto důvodu obsahuje Collagen Booster dva matrikiny, specifické peptidy, které mají schopnost regulovat buněčnou aktivitu a celkově mají pod kontrolou průběh stárnutí kůže. Rýhy a vrásky jsou redukovány, kolagen je systematicky obnovován. Vitamín C také povzbuzuje syntézu kolagenu, je antioxidační a navíc chrání před hyperpigmentací a poškozováním pokožky, které je způsobené zářením.

 

VITAMIN C ACTIVE+ TREATMENT je tedy účinným ošetřením proti stárnutí pleti, eliminuje viditelné známky stárnutí, ale má také preventivní účinek.

Doporučuji, protože je to luxusní a vysoce účinné ošetření, které projasňuje a zpevňuje kontury a reguluje vrásky.

Výsledek uvidíte již po prvním ošetření.

bottom of page