Brightening Caviar ošetření

brigtening.jpg
Vyrážíme do boje s pigmentovými skvrnami

V dnešní době mnoho zákaznic bojuje s pigmentovými skvrnami. Naše nové MALU WILZ ošetření Brightening Caviarumí stávající pigmentové skvrny výrazně zesvětlit a zabránit vzniku nových! Jde o úžasnou kombinaci anti-age účinku a zesvětlení pleti. Pleť je po ošetření projasněná, vyvážená a viditelně krásná!

 

Zesvětlující kaviárové ošetření by mělo být součástí nabídky každého kosmetického salónu. Ocení je především zákaznice, které požadují dlouhodobý viditelný efekt, zlepšení a vyhlazení pleti a také zpomalení procesu stárnutí pleti. V tomto ošetření jsou kombinovány produkty s ovocnými AHA kyselinami a produkty řady Brightening Caviar. V produktech řady Brightening Caviar jsou hlavními účinnými látkami:

 

  1. speciální vybělující komplex, který redukuje vývoj melaninu v pleti a zabraňuje prostupování melaninu do vyšších vrstev pleti a šetrně zesvětluje stávající pigmentové skvrny, aniž by současně zesvětloval i jejich okolí.

  2. Kaviárový extrakt, který zvyšuje schopnost pleti vázat hydrataci, podporuje tvorbu kolagenu a posiluje a remineralizuje pleť.

  3. Vitamín C, který pleť jemně a šetrně zesvětluje.